Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР

Тамара Север’янова (№ 134) – срібний призер на дистанції 4 км серед юніорок.

30-31 жовтня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу, який був вирішальним етапом відбору на чемпіонат Європи (8 грудня, Лісабон, Португалія) та чемпіонат АБАФ (9 листопада, Беране, Чорногорія) з кросу.

Стартувало в Ужгороді понад 400 атлетів. Команда КДЮСШ № 12 виступала на цих змаганнях та посіла у підсумку 11 командне місце серед 26 команд ДЮСШ України.

Найкраще виступили вихованки тренерів-викладачів Валерія Івановича та Наталії Сергіївни Поливаних сестри Север’янови – на дистанції 4 км серед юніорок Тамара стала срібним призером, а Любов була четвертою, чуть поступившись в боротьбі за бронзову нагороду.

Після змагань виконавчий комітет Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної України, яка 9 листопада в Беране (Чорногорія) візьме участь в чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу. До складу збірної команди України увійшла Тамара Север’янова, яка 6-го листопада прямо з Ужгорода вирушить до Чорногорії.

Вітаємо Тамару та її тренерів–викладачів та бажаємо успішного виступу на міжнародному рівні!