Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і молоді.

Анастасія Черненко – чемпіонка України серед юніорів та фіналістка бігу на 60 м з бар’єрами серед дорослих спортсменів.

14-15 лютого в м. Суми проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. В змаганнях приймали участь 447 легкоатлетів з 24 областей України та м. Києва. В командному заліку Харківська область з сумою 892 очка виборола ІІ загальнокомандне місце.

У складі команди Харківської області вихованці КЗ «КДЮСШ № 12» здобули 2 золоті та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами України серед юніорів стали:

Анастасія Черненко у бігу на 60м з/б, тренер-викладач Пупов С.С.

Дмитро Гарник у спортивній ходьбі на 5000 м, тренер-викладач Андрєєв С.М.

Бронзові медалі вибороли сестри Север’янови - Тамара у бігу на 3000м, а Любов у бігу на 2000м з/п, тренери-викладачі Поливана Н.С., Поливаний В.І.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів!

Також у Сумах 17-19 лютого відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, де Анастасія Черненко змагалась вже серед дорослих спортсменів. За підсумками забігів вона потрапила до фіналу у бігу на 60 м з бар’єрами, в якому встановила особистий рекорд 8,87 сек.

Вітаємо Анастасію та її тренера-викладача Пупова С.С.!